LNU > Talspersoner > Barn og unge

Katalog over talspersoner: Barn og unge

  • Synne Hansen

    Organisasjon:
    Norges KFUK-KFUM Speiderne
    Verv:
    Ung Talsperson
    E-post:
    synne.hansen98@gmail.com
  • Andreas Brandt

    Organisasjon:
    Europeisk Ungdom
    Verv:
    Leder
    E-post:
    andreas@europeiskungdom.no
  • Sara Hauge

    Organisasjon:
    Hyperion - Norsk forbund for fantastiske fritidsinteresser
    Verv:
    Generalsekretær
    E-post:
    sara@n4f.no
  • Tora Voll Dombu

    Organisasjon:
    Norges Bygdeungdomslag
    Verv:
    Styreleder
    E-post:
    toradombu@hotmail.com
  • Ole Kristian Bratset

    Organisasjon:
    ANSA - Association of Norwegian Students Abroad
    Verv:
    President
    E-post:
    president@ansa.no
  • Philip Rynning Coker

    Organisasjon:
    Norsk Folkehjelp Solidaritetsungdom
    Verv:
    Nestleder
    E-post:
    nestleder.solungdom@folkehjelp.no
  • Karl-Johan Kjøde

    Organisasjon:
    Norges Kristelig Skole- og Studentungdomslag
    Verv:
    Generalsekretær
    E-post:
    kjk@nkss.no
  • Benjamin Myrstad

    Organisasjon:
    Landsrådet for Norges barne- og ungdomsorganisasjoner (LNU)
    Verv:
    Nestleder
    E-post:
    benjamin.myrstad@lnu.no
  • Rode Hegstad

    Organisasjon:
    Landsrådet for Norges barne- og ungdomsorganisasjoner
    Verv:
    Nestleder
    E-post:
    rode@lnu.no
  • Fredrik Hope

    Organisasjon:
    Norsk Målungdom
    Verv:
    Nestleiar
    E-post:
    fredrik.hope@nynorsk.no
  • Martine Antonsen

    Organisasjon:
    Mental Helse Ungdom
    Verv:
    Landsleder
    E-post:
    Martine.antonsen@mhu.no
  • Beckhan Saiew

    Organisasjon:
    Tsjetsjensk Ungdomsforening (TUF)
    Verv:
    Utenriksambassadør
    E-post:
    beckhansaiew@gmail.com
  • Linn Skyum

    Organisasjon:
    Norges Liberale Studentforbund
    Verv:
    Leder
    E-post:
    linn@liberalestudenter.no
  • Mawra Mahmood

    Organisasjon:
    Røde Kors Ungdom
    Verv:
    Leder
    E-post:
    mawra.mahmood@rodekors.org
  • Kaja Nyland

    Organisasjon:
    Miljøagentene
    Verv:
    Leder i Barnas Klimapanel
    E-post:
    kmn@lofotkraft.net
  • Synne Lerhol

    Organisasjon:
    Unge funksjonshemmede
    Verv:
    Generalsekretær
    E-post:
    synne@ungefunksjonshemmede.no
  • David Haddeland

    Organisasjon:
    Ny Generasjon
    Verv:
    Daglig leder
    E-post:
    david.haddeland@nygenerasjon.no

Registrer en ung stemme her

Topp