LNU > Talspersoner > Kultur

Katalog over talspersoner: Kultur

  • Andreas Brandt

    Organisasjon:
    Europeisk Ungdom
    Verv:
    Leder
    E-post:
    andreas@europeiskungdom.no
  • Sara Hauge

    Organisasjon:
    Hyperion - Norsk forbund for fantastiske fritidsinteresser
    Verv:
    Generalsekretær
    E-post:
    sara@n4f.no
  • Tora Voll Dombu

    Organisasjon:
    Norges Bygdeungdomslag
    Verv:
    Styreleder
    E-post:
    toradombu@hotmail.com
  • Benjamin Myrstad

    Organisasjon:
    Landsrådet for Norges barne- og ungdomsorganisasjoner (LNU)
    Verv:
    Nestleder
    E-post:
    benjamin.myrstad@lnu.no
  • Rode Hegstad

    Organisasjon:
    Landsrådet for Norges barne- og ungdomsorganisasjoner
    Verv:
    Leder
    E-post:
    rode@lnu.no
  • Fredrik Hope

    Organisasjon:
    Norsk Målungdom
    Verv:
    Leiar
    E-post:
    fredrik.hope@nynorsk.no
  • Beckhan Saiew

    Organisasjon:
    Tsjetsjensk Ungdomsforening (TUF)
    Verv:
    Utenriksambassadør
    E-post:
    beckhansaiew@gmail.com
  • Tone Mjelde

    Organisasjon:
    Noregs Ungdomslag
    Verv:
    Styremedlem
    E-post:
    tone_mjelde_90@yahoo.no

Registrer en ung stemme her

Topp