LNU > Talspersoner > Utdanning

Katalog over talspersoner: Utdanning

  • Andreas Brandt

    Organisasjon:
    Europeisk Ungdom
    Verv:
    Leder
    E-post:
    andreas@europeiskungdom.no
  • Tora Voll Dombu

    Organisasjon:
    Norges Bygdeungdomslag
    Verv:
    Styreleder
    E-post:
    toradombu@hotmail.com
  • Ole Kristian Bratset

    Organisasjon:
    ANSA - Association of Norwegian Students Abroad
    Verv:
    President
    E-post:
    president@ansa.no
  • Karl-Johan Kjøde

    Organisasjon:
    Norges Kristelig Skole- og Studentungdomslag
    Verv:
    Generalsekretær
    E-post:
    kjk@nkss.no
  • Fredrik Hope

    Organisasjon:
    Norsk Målungdom
    Verv:
    Leiar
    E-post:
    fredrik.hope@nynorsk.no
  • Martine Antonsen

    Organisasjon:
    Mental Helse Ungdom
    Verv:
    Landsleder
    E-post:
    Martine.antonsen@mhu.no
  • Linn Skyum

    Organisasjon:
    Norges Liberale Studentforbund
    Verv:
    Leder
    E-post:
    linn@liberalestudenter.no
  • Synne Lerhol

    Organisasjon:
    Unge funksjonshemmede
    Verv:
    Generalsekretær
    E-post:
    synne@ungefunksjonshemmede.no
  • Ole Kvadsheim

    Organisasjon:
    Ungdom mot EU
    Verv:
    Politisk nestleder
    E-post:
    ole@umeu.no
  • Marianne Knudsen

    Organisasjon:
    Norges Handikappforbund Ungdom
    Verv:
    Nestleder
    E-post:
    marianne.knudsen1999@gmail.com
  • David Haddeland

    Organisasjon:
    Ny Generasjon
    Verv:
    Daglig leder
    E-post:
    david.haddeland@nygenerasjon.no
  • Beathe Øgård

    Organisasjon:
    SAIH - Studentenes og Akademikernes Internasjonale Hjelpefond
    Verv:
    Leder
    E-post:
    beathe.ogard@saih.no
  • Audun Stranden

    Organisasjon:
    Norges Kristelige Studentforbund
    Verv:
    Leder
    E-post:
    audun@forbundet.no

Registrer en ung stemme her

Topp