LNU > Talspersoner > Utviklingspolitikk

Katalog over talspersoner: Utviklingspolitikk

  • Andreas Brandt

    Organisasjon:
    Europeisk Ungdom
    Verv:
    Leder
    E-post:
    andreas@europeiskungdom.no
  • Philip Rynning Coker

    Organisasjon:
    Norsk Folkehjelp Solidaritetsungdom
    Verv:
    Nestleder
    E-post:
    nestleder.solungdom@folkehjelp.no
  • Benjamin Myrstad

    Organisasjon:
    Landsrådet for Norges barne- og ungdomsorganisasjoner (LNU)
    Verv:
    Nestleder
    E-post:
    benjamin.myrstad@lnu.no
  • Rode Hegstad

    Organisasjon:
    Landsrådet for Norges barne- og ungdomsorganisasjoner
    Verv:
    Nestleder
    E-post:
    rode@lnu.no
  • Linn Skyum

    Organisasjon:
    Norges Liberale Studentforbund
    Verv:
    Leder
    E-post:
    linn@liberalestudenter.no
  • Hege Skarrud

    Organisasjon:
    Spire
    Verv:
    Politisk nestleder
    E-post:
    hege@spireorg.no
  • Ole Kvadsheim

    Organisasjon:
    Ungdom mot EU
    Verv:
    Politisk nestleder
    E-post:
    ole@umeu.no

Registrer en ung stemme her

Topp