ForsidenOm LNULNU-styret

Her er det nye LNU-styret. Fra venstre: Ann Helen Skaanes, Svend Aspaas, Tor-Martin Torbergsen, Simon Skjerven, Alizamin Jafarli, Anges Skagermo, Benjamin Skiaker Mystad og Hilde Sandvær. Foran står styreleder Rode Hegstad. Isa Isene, Hedda Gudim og Magnus S. Strømseth var ikke til stede da bildet ble tatt. Foto: Jarand Ullestad/LNU

LNU-styret

Styret i LNU velges på Barne- og ungdomstinget. Det gjeldende styret tiltrådte 7. juni 2018.

LNUs styre 2017-2018

  • Rode Margrete Hegstad

    Leder (Frikirkens barn & unge)

    41 72 52 30
    rode@lnu.no

  • Hilde Sandvær

    Nestleder (Norges Musikkorps Forbund)

    hilde.sandvar@lnu.no

  • Isa Maline A. Isene

    Nestleder (Grønn Ungdom)

  • Benjamin Skiaker Myrstad

    Styremedlem (Elevorganisasjonen)

    benjamin.myrstad@lnu.no

  • Ann Helen Skaanes

    Styremedlem (Unge Venstre)

    ann.helen.skaanes@lnu.no

  • Tor-Martin Torbergsen

    Styremedlem (AUF)

    tormartin@lnu.no

  • Svend Aspaas

    Styremedlem (KRIK – Kristen idrettskontakt)

    svend@lnu.no

  • Agnes Skagemo

    Styremedlem (Søndagsskolen)

    agnes@lnu.no

  • Alizamin Jafarli

    Styremedlem(Norges Aserbajdsjanske Ungdomsforening - NAYO)

  • Simon Skjerven

    Styremedlem (Hyperion)

    simon@lnu.no

  • Hedda Gudim

    Vara (ANSA)

  • Magnus Storvoll Strømseth

    Vara (Natur og Ungdom)

Topp