Excel kan brukes til så mangt. Det kan være alt fra organisering av Frifond, registrering av arbeidstimer, påmelding til sommerleir osv. Lista er lang over bruksområder.
Dette er kurset gir deg en introduksjon til Excel som et godt arbeidsverktøy og passer for deg som er generalsekretær/styreleder/sentralstyremedlem/ansatt eller lignende i en barne- og ungdomsorganisasjon og som gjerne skulle hatt kursing i hvordan Excel kan bli din bestevenn for å løse oppgaver i organisasjonen din.
Kurset er først og fremst for LNUs medlemsorganisasjoner. Andre kan bli med dersom det er plass på kurset. Er du fra en medlemsorganisasjon og kurset er fulltegnet, kan du ta kontakt med LNU.
Viktig! Ta med egen pc og gjerne en konkret ting du ønsker å lage i excel, f.eks en mal på skyggeregnskap eller timeliste.
Tid: 5. mars fra 12-15
Sted: Kolstadgata 1, 7. etasje
Antal plasser på kurset: 20
Kursholder: Stian Taraldset og Arne Undheim