Til hovedinnhold

Vis frem din organisasjon på Norway cup!

Nå ut til flere barn og unge under Norway cup på Global Goals arena. 

Vi i LNU har fått tilbud om en standplass på Norway cup til sommeren som vi ønsker å gi videre til våre medlemsorganisasjoner. Dette er en fantastisk sjanse for organisasjoner som ønsker å ha en standplass, men som kanskje ikke har kapasitet til å ha en egen stand hele uka. Norway Cup er et av landets største arrangementer for barn og unge, og samler alt fra spillere, trenere og mange andre besøkende.

Standen er en del av Global Goals Arena, som ligger på Ekebergsletta og er et område der organisasjoner inviteres inn til holde en aktivitet og være synlige, med et fokus på bærekraftsmålene. Området er åpent hver dag fra kl 10 til 18, i peioden søndag 27.juli til lørdag 2. august.

Hva tilbyr vi?

Ulike tidspunkter for standplass
Mulighet for å dele standplass med andre organisasjoner
Gratis standplass og telt på 5 x 5 meter levert av Norway Cup
LNU ordner så det er to stoler og et bord i teltet.

Krav til standplassen:

Aktivitet rettet mot barn og unge
Fokus på bærekraftsmålene
Vi i LNU kan hjelpe dere med å finne en passende aktivitet.

Hvordan melde interesse? Send en e-post til lnu@lnu.no med deres ønsker om antall dager, hvilke dager og hvor mange timer dere ønsker å stå på stand. Vi vil deretter sette opp en tidsplan som prøver å møte alles ønsker, og lage forpliktende avtaler mellom oss, Global Goals Arena og deres organisasjon. Frist for å melde interesse er 21.mars.

Mulige ønsker:

1 hel dag
1 halv dag, dagtid
1 halv dag, kveldstid
1 hel dag, sammen med en annen organisasjon
1 halv dag, sammen med en annen organisasjon

Vi ønsker å være fleksible slik at flest mulig kan delta. Det viktigste er at dere melder interesse og forteller oss hva dere ønsker.

Hva er Global Goals Arena? Global Goals Arena er et område på Ekebergsletta under Norway Cup, med standplasser for ulike organisasjoner. Målet er å skape bevissthet om bærekraftsmålene og holde aktiviteter rettet mot barn og unge.

Hvorfor delta? Norway Cup er en av de største arrangementene for barn og unge i Norge, med flere tusen besøkende hver år. Dette er en ypperlig mulighet for barne- og ungdomsorganisasjoner til å være synlige for sine målgrupper, vise frem sin aktivitet og bygge nettverk.

Vi håper å se dere på Global Goals Arena i sommer!

Publisert