LNU > Kontakt

Kontakt

Epost: lnu@lnu.no
Telefon: +47 23 31 06 00 (telefontid: 09–12 og 12.45–15)

Pressehenvendelser

Landsrådet for Norges barne- og ungdomsorganisasjoner 
Kolstadgata 1, 0652 Oslo
Org. nr. 971 435 739

Du finner en oversikt over styret i LNU her, og ønsker du å finne kontaktpersoner i våre medlemsorganisasjoner kan du se gjennom Unge stemmer-databasen.

Sekretariatet

  • Martin Ulvestad Østerdal

    Generalsekretær

    994 33 242
    martin@lnu.no

  • Jonas Wasa Amin Farshchian

    Assisterende generalsekretær

    23 31 06 05
    jonas@lnu.no

  • Elisabeth Løland

    Personal- og utviklingsleder

    99 79 16 13
    elisabeth@lnu.no

  • Markus Nilsen Rotevatn

    Politisk rådgiver

    23 31 05 90
    markus@lnu.no

  • Andreas Borud

    Politisk rådgiver

    23 31 06 03
    andreas@lnu.no

  • Kjersti Kanestrøm Lie

    Internasjonal rådgiver, Nord/Sør

    23 31 06 00
    kjersti@lnu.no

  • Cecilie Prebensen

    Organisasjonsrådgiver, nettverk og utvikling

    23 31 05 82
    cecilie@lnu.no

  • Eira Lie Jor

    Kommunikasjonsrådgiver og mediekontakt

    958 45 592
    eira@lnu.no

  • Erik Schreiner Evans

    Internasjonal rådgiver, LNU Demokratimidlene

    23 31 05 83
    erik@lnu.no

  • Espen Aleksander Evjenth

    Organisasjonsrådgiver, LNU Frifond teater

    23 31 06 04
    espen@lnu.no

  • Ida Charlotte Bratteberg Jakobsen

    Organisasjonsrådgiver, Frifond for alle

    23 31 05 84
    ida@lnu.no

  • Ingvill Breivik

    Internasjonal rådgiver, Nord/Sør

    23 31 05 95
    ingvill@lnu.no

  • Johanne Halsnes Århus

    Organisasjonsrådgiver, Frifond barn og unge

    23 31 05 88
    johanne@lnu.no

  • Josefin Ryde

    Organisasjonsrådgiver, Frifond

    23 31 05 87
    josefin@lnu.no

  • Kristin Pernille Lauvstad Tufte

    Organisasjonsrådgiver, Frifond organisasjon

    23 31 05 81
    kristin.tufte@lnu.no

  • Rine Holmsen

    Organisasjonsrådgiver, LNU Aktivitetsstøtta og LNU Kultur

    23 31 05 96
    rine@lnu.no

  • Jarand Ullestad

    Informasjonsrådgiver og redaktør

    92 61 43 03
    jarand@lnu.no

  • Mathilde Decaen

    Økonomi- og administrasjonskonsulent

    23 31 06 09
    mathilde@lnu.no

  • Vibeke Møller Pedersen

    Administrasjonskonsulent

    23 31 06 00
    vibeke@lnu.no

  • Ayla Johanne Lillevik

    Prosjektleder - Unge stemmer

    91 77 04 49
    ayla@lnu.no

  • Sahar Azari

    Organisasjonsrådgiver, nettverk og utvikling (i permisjon)

    sahar@lnu.no

Topp